Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Dobroszów Oleśnicki

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 719,00 m², Dobroszów Oleśnicki, Klonowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 719,00 m², Klonowa

    Opiekun oferty: Barbara Bober Tel.: 602-101-602 Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Nieruchomość składa się z 1 działki i jest objęta dwoma rodzajami terenów w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Całkowity obszar nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż wyn...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    2 790 000 zł

    Dobroszów Oleśnicki, Klonowa

    3 719,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Dobroszkowie Olesnickim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Dobroszkowie Olesnickim: 750 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3719 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3719 m²

Wskaźniki rynku działek w Dobroszkowie Olesnickim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 324,49%
  • Ceny działek na sprzedaż w Dobroszkowie Olesnickim są o 20,36% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Dobroszkowie Olesnickim

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni