Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Dawidy

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 10 379,00 m², Dawidy, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 10 379,00 m², Dawidy

    Atrakcyjna działka inwestycyjna 10 000 m² w Dawidach pod Warszawą. 33 metrów szeroka. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 10 000 m², położoną w miejscowości Dawidy, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Działka znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy, w oto...

    więcej »

    Wilsons Nieruchomości

    6 000 000 zł

    Dawidy

    10 379,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Dawidach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Dawidach: 578 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 10379 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 10379 m²

Wskaźniki rynku działek w Dawidach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 787,12%
  • Ceny działek na sprzedaż w Dawidach są o 64,96% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Dawidach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni