Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Czosnówka

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Działka 980,00 m², Czosnówka, Bialska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 980,00 m², Bialska

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Czosnówka, nieopodal Białej Podlaskiej. Mamy do wyboru 14 opcji od 980m2 do 1750m2, 6 zostało już sprzedanych. Wodociąg i kanalizacja są przy drodze asfaltowej, a wniosek o przyłącze prądu został już złożony. Lokalizacja z pewnością za...

    więcej »

    Metrohouse

    114 000 zł

    Czosnówka, Bialska

    980,00 m²

  • Działka 2 400,00 m², Czosnówka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 400,00 m², Czosnówka

    Na sprzedaż działka budowlana 2400 m² – Czosnówka k. Białej Podlaskiej Cena: 230 000 PLN – do negocjacji Cena za m²: 96 PLN Powierzchnia działki: 2400 m² Lokalizacja: Czosnówka, gm. Biała Podlaska (ok. 4 km od centrum miasta) Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2400 m²,...

    więcej »

    Metrohouse

    230 000 zł

    Czosnówka

    2 400,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 106 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 980 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2400 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 53,76%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni