Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Żołoćki

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
1 778 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 180,00 m², Żołoćki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 180,00 m², Żołoćki

    Dzień dobry.Siedlisko 1.25 ha we wsi Żołoćki gmina Boćki.Dom 180m2 w stanie surowym otwartym pobudowany w 2012 roku,woda doprowadzona, prąd nie,ale linia energetyczna jest w nie dalekiej odległości od siedliska .Na placu jest stodoła o powierzchni użytkowej 240m2.Siedlisko dzieli się na 3 części.Pie...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    320 000 zł

    Żołoćki

    5 pok.

    180,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 180 do 180 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Żołoćki - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 180,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 320 000 zł.