Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Sławutowo

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
8 312 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom bliźniak 102,26 m², Sławutowo, Obwodowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom bliźniak 102,26 m², Obwodowa

    Nowoczesny dom z garażem w zabudowie bliźniaczej, wydanie pod koniec IX 2026Dostępne dwie połówki prawy i lewy. LOKALIZACJABudynek jest położony w prężnie rozwijającej się wsi SŁAWUTOWO gmina Puck.Ze Sławutowa do Pucka ok. 6 km (7min autem), do Redy jest około 9 km (ok. 10-15 minut jazdy samochodem)...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    850 000 zł

    Sławutowo, Obwodowa

    4 pok.

    102,26 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 102 do 102 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy bliźniaki (1 oferta)

Sławutowo - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 102,26 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 850 000 zł.