Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Redliny

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
9 257 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Zdjęcie oferty
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 70,00 m², Redliny

    Mała letniskowa posiadłość z możliwością mieszkania całorocznego na działce o pow. 5000 m 2, zlokalizowanej na spokojnej cichej wsi ok. 7 km od Pobierowa ( morza) . W skład nieruchomości wchodzą : Domek mieszkalny o całkowitej powierzchni 70 m 2,+ 2 kontenery gospodarcze, namiot / warzywniak. Teren...

    więcej »

    LOKUM NIERUCHOMOŚCI

    648 000 zł

    Redliny

    3 pok.

    70,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 70 do 70 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Redliny - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 70,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 648 000 zł.