Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Rąb

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Rąbie wynosi 
9 828 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 290,00 m², Rąb, Leśna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 290,00 m², Leśna

    Oferta dostępna tylko w naszym biurze - wyjątkowa lokalizacja - 2 domy otoczone lasem - cały teren ogrodzony.SIEDLISKO z 2 DOMAMI:LOKALIZACJA:Rąb to wieś kaszubska położona w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo. Siedlisko położone jest w malowniczym miejscu, otoczone lasem. Sama okolica zachęca d...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    2 850 000 zł

    Rąb, Leśna

    4 pok.

    290,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż w Rąbie

W Rąbie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Rąbie oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 290 do 290 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Rąb - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Rąbie?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Rąbie wynosi obecnie 290,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Rąbie?

Średnia cena domu na sprzedaż w Rąbie wynosi obecnie 2 850 000 zł.