Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Krzykosy, Bulkowo

Średnia cena m² domu na sprzedaż Bulkowo wynosi 
5 455 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 110,00 m², Krzykosy, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 110,00 m², Krzykosy

    Sprzedaję dom oraz budynki gospodarcze w jednej z pięknych mazowieckich wsi. Nieruchomość, która objęta jest sprzedażą jest położona na dwóch odrębnych działkach (większa działka wraz z domem mieszkalnym ma powierzchnię 1078 m/2 natomiast druga działka wraz z budynkami gospodarczymi ma powierzchnię...

    więcej »

    Metrohouse

    600 000 zł

    Krzykosy

    3 pok.

    110,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż Bulkowo

Bulkowo w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości Bulkowo oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 110 do 110 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Krzykosy, Bulkowo - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu Bulkowo?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż Bulkowo wynosi obecnie 110,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż Bulkowo?

Średnia cena domu na sprzedaż Bulkowo wynosi obecnie 600 000 zł.