Logo

Nowe mieszkanie, 51,24 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B.A.2.15

942 380 zł

18 392 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 409 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zajezdnia

Poznań, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26

3 pokoje, mieszkanie 51,24 m², piętro 2, oferta nr B.A.2.15, Zajezdnia, Poznań, Jeżyce, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26
Zajezdnia - zdjęcie nr 0
Zajezdnia - zdjęcie nr 1
Zajezdnia - zdjęcie nr 2
Zajezdnia - zdjęcie nr 3
Zajezdnia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.24 m², B.A.2.15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,24 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,42 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę