Logo

Nowe mieszkanie, 55,22 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 24

855 910 zł

15 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 005 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panarea

Warszawa, Ursus, ul. Ryżowa

3 pokoje, mieszkanie 55,22 m², piętro 2, oferta nr 24, Panarea, Warszawa, Ursus, ul. Ryżowa
Panarea - zdjęcie nr 0
Panarea - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 55.22 m², 24
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,22 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

hala garażowa, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,40 m²)

Termin oddania:

Budynek A - wrzesień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę