Logo

Nowe mieszkanie, 46,38 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 77

788 460 zł

17 000 zł /m²

Rata 3 689 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panarea

Warszawa, Ursus, ul. Ryżowa

2 pokoje, mieszkanie 46,38 m², piętro 3, oferta nr 77, Panarea, Warszawa, Ursus, ul. Ryżowa
Panarea - zdjęcie nr 0
Panarea - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 46.38 m², 77
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,38 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

hala garażowa, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,71 m²)

Termin oddania:

Budynek A - wrzesień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę