Logo

Nowe mieszkanie, 51,81 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 51

828 960 zł

16 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 879 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panarea

Warszawa, Ursus, ul. Ryżowa

3 pokoje, mieszkanie 51,81 m², piętro 3, oferta nr 51, Panarea, Warszawa, Ursus, ul. Ryżowa
Panarea - zdjęcie nr 0
Panarea - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 51.81 m², 51
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,81 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

hala garażowa, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,02 m²), balkon (3,43 m²)

Termin oddania:

Budynek A - wrzesień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę