Logo

Nowe mieszkanie, 49,92 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 72

748 800 zł

15 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 503 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panarea

Warszawa, Ursus, ul. Ryżowa

3 pokoje, mieszkanie 49,92 m², piętro 2, oferta nr 72, Panarea, Warszawa, Ursus, ul. Ryżowa
Panarea - zdjęcie nr 0
Panarea - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 49.92 m², 72
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,92 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

hala garażowa, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,43 m²)

Termin oddania:

Budynek A - wrzesień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę