Logo

Nowe mieszkanie, 56,76 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr BII.5.M77

796 428 zł

14 032 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 726 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Przewóz 42

3 pokoje, mieszkanie 56,76 m², piętro 5, oferta nr BII.5.M77, Przewóz 42 ATAL II, Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Przewóz 42
SALON Z ANEKSEM19,65 m²SYPIALNIA12,80 m²SYPIALNIA9,28 m²ŁAZIENKA4,45 m²GARDEROBA1,87 m²KORYTARZ8,71 m²BALKON2,98 m²
Wymiary mieszkania 56.76 m², BII.5.M77
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 0
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 1
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 2
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.76 m², BII.5.M77
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,76 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,98 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę