Logo

Nowe mieszkanie, 64,53 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr BI.1.M10

902 942 zł

13 993 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 225 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Przewóz 42

3 pokoje, mieszkanie 64,53 m², piętro 1, oferta nr BI.1.M10, Przewóz 42 ATAL II, Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Przewóz 42
SALON Z ANEKSEM25,61 m²SYPIALNIA12,59 m²SYPIALNIA10,10 m²ŁAZIENKA4,67 m²WC1,78 m²KORYTARZ9,78 m²BALKON4,58 m²
Wymiary mieszkania 64.53 m², BI.1.M10
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 0
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 1
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 2
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 64.53 m², BI.1.M10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,53 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,58 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę