Logo

Nowe mieszkanie, 33,61 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr BII.1.M49

567 582 zł

16 887 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 656 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Przewóz 42

1 pokój, mieszkanie 33,61 m², piętro 1, oferta nr BII.1.M49, Przewóz 42 ATAL II, Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Przewóz 42
SALON Z ANEKSEM23,76 m²ŁAZIENKA5,06 m²KORYTARZ4,79 m²LOGGIA4,89 m²
Wymiary mieszkania 33.61 m², BII.1.M49
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 0
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 1
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 2
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 33.61 m², BII.1.M49
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,61 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,89 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę