Logo

Nowe mieszkanie, 45,78 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr BIII.5.M121

711 090 zł

15 533 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 327 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Przewóz 42

2 pokoje, mieszkanie 45,78 m², piętro 5, oferta nr BIII.5.M121, Przewóz 42 ATAL II, Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Przewóz 42
SALON Z ANEKSEM21,97 m²SYPIALNIA14,46 m²ŁAZIENKA4,56 m²KORYTARZ4,79 m²BALKON2,50 m²
Wymiary mieszkania 45.78 m², BIII.5.M121
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 0
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 1
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 2
Przewóz 42 ATAL II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.78 m², BIII.5.M121
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,78 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,50 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę