Logo

Nowe mieszkanie, 46,91 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A-7

595 757 zł

12 700 zł /m²

Rata 2 787 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Sidzina, ul. Podgórki Tynieckie

3 pokoje, mieszkanie 46,91 m², parter, oferta nr A-7, Podgórki Tynieckie, Kraków, Dębniki, Sidzina, ul. Podgórki Tynieckie
SALON Z ANEKSEM17,99 m²SYPIALNIA9,92 m²SYPIALNIA9,06 m²ŁAZIENKA3,89 m²KORYTARZ6,01 m²TARAS4,07 m²
Wymiary mieszkania 46.91 m², A-7
Wirtualna makieta 3D mieszkania 46.91 m², A-7
A-7
Plan piętra
Podgórki Tynieckie - zdjęcie nr 0
Podgórki Tynieckie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 46.91 m², A-7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

46,91 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,07 m²)

Termin oddania:

rok 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę