Logo

Nowe mieszkanie, 37,91 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B-9

470 084 zł

12 400 zł /m²

Rata 2 199 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Sidzina, ul. Podgórki Tynieckie

2 pokoje, mieszkanie 37,91 m², parter, oferta nr B-9, Podgórki Tynieckie, Kraków, Dębniki, Sidzina, ul. Podgórki Tynieckie
SALON Z ANEKSEM20,27 m²SYPIALNIA8,48 m²ŁAZIENKA4,94 m²KORYTARZ4,22 m²TARAS3,98 m²
Wymiary mieszkania 37.91 m², B-9
Wirtualna makieta 3D mieszkania 37.91 m², B-9
B-9
Plan piętra
Podgórki Tynieckie - zdjęcie nr 0
Podgórki Tynieckie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 37.91 m², B-9
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,91 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,98 m²)

Termin oddania:

rok 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę