Logo

Nowe mieszkanie, 39,57 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A-13

490 668 zł

12 400 zł /m²

Rata 2 296 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Sidzina, ul. Podgórki Tynieckie

2 pokoje, mieszkanie 39,57 m², piętro 1, oferta nr A-13, Podgórki Tynieckie, Kraków, Dębniki, Sidzina, ul. Podgórki Tynieckie
SALON Z ANEKSEM19,45 m²SYPIALNIA10,55 m²ŁAZIENKA4,92 m²KORYTARZ4,49 m²BALKON3,98 m²
Wymiary mieszkania 39.57 m², A-13
Wirtualna makieta 3D mieszkania 39.57 m², A-13
A-13
Plan piętra
Podgórki Tynieckie - zdjęcie nr 0
Podgórki Tynieckie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 39.57 m², A-13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,57 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,98 m²)

Termin oddania:

rok 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę