Logo

Nowe mieszkanie, 60,94 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A-19

731 280 zł

12 000 zł /m²

Rata 3 421 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Sidzina, ul. Podgórki Tynieckie

3 pokoje, mieszkanie 60,94 m², piętro 2, oferta nr A-19, Podgórki Tynieckie, Kraków, Dębniki, Sidzina, ul. Podgórki Tynieckie
SALON Z ANEKSEM22,22 m²SYPIALNIA13,79 m²SYPIALNIA9,26 m²ŁAZIENKA5,77 m²WC1,78 m²KORYTARZ8,12 m²BALKON3,96 m²
Wymiary mieszkania 60.94 m², A-19
Wirtualna makieta 3D mieszkania 60.94 m², A-19
A-19
Plan piętra
Podgórki Tynieckie - zdjęcie nr 0
Podgórki Tynieckie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 60.94 m², A-19
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,94 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,96 m²)

Termin oddania:

rok 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę