Logo

Nowe mieszkanie, 54,93 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A-21

670 146 zł

12 200 zł /m²

Rata 3 135 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Sidzina, ul. Podgórki Tynieckie

3 pokoje, mieszkanie 54,93 m², piętro 2, oferta nr A-21, Podgórki Tynieckie, Kraków, Dębniki, Sidzina, ul. Podgórki Tynieckie
SALON Z ANEKSEM21,47 m²SYPIALNIA11,18 m²SYPIALNIA8,59 m²ŁAZIENKA5,13 m²KORYTARZ8,49 m²BALKON5,09 m²
Wymiary mieszkania 54.93 m², A-21
Wirtualna makieta 3D mieszkania 54.93 m², A-21
A-21
Plan piętra
Podgórki Tynieckie - zdjęcie nr 0
Podgórki Tynieckie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 54.93 m², A-21
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,93 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,09 m²)

Termin oddania:

rok 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę