+5
Nowe mieszkanie, 65,88 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A101
788 940,00 zł
11 975,41 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 691 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Witosa Park
Poznań, Winiary, ul. Piątkowska 165 A-B
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
65,88 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (8,93 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę