+2
Nowe mieszkanie, 69,57 m², 3 pokoje, 8 piętro, oferta nr A63
852 840,00 zł
12 258,73 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 990 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Witosa Park
Poznań, Winiary, ul. Piątkowska 165 A-B
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
69,57 m²
Piętro:
8 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,79 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę