+36
Nowe mieszkanie, 38,72 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr A102
471 500,00 zł
12 177,17 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 206 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Witosa Park
Poznań, Winiary, ul. Piątkowska 165 A-B
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
38,72 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,25 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę