Nowe mieszkanie, 67,92 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr A23
810 820,00 zł
11 937,87 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 794 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Witosa Park
Poznań, Winiary, ul. Piątkowska 165 A-B
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
67,92 m²
Piętro:
7 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (11,41 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę