Logo

Nowe mieszkanie, 61,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A41

705 090,00 zł

11 558,85 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 299 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Witosa Park

Poznań, Winiary, ul. Piątkowska 165 A-B

3 pokoje, mieszkanie 61,00 m², piętro 3, oferta nr A41, Witosa Park, Poznań, Winiary, Winiary, ul. Piątkowska 165 A-B
1 / 2
Witosa Park - zdjęcie nr 0
Witosa Park - zdjęcie nr 1
Witosa Park - zdjęcie nr 2
Witosa Park - zdjęcie nr 3
Witosa Park - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 61 m², A41
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,00 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,99 m²), balkon (4,79 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę