Logo

Nowe mieszkanie, 54,74 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 149

921 548 zł

16 835 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 312 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Moja Oszmiańska

Warszawa, Targówek, ul. Oszmiańska

SALON Z ANEKSEM19,69 m²SYPIALNIA10,35 m²SYPIALNIA8,24 m²ŁAZIENKA5,26 m²KORYTARZ11,05 m²BALKON4,26 m²
Wymiary mieszkania 54.74 m², 149
Wirtualna makieta 3D mieszkania 54.74 m², 149
149
Plan piętra
Moja Oszmiańska - zdjęcie nr 0
Moja Oszmiańska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 54.74 m², 149
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,74 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,26 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę