Logo

Nowe mieszkanie, 33,00 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 83

611 655 zł

18 535 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 862 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Moja Oszmiańska

Warszawa, Targówek, ul. Oszmiańska

SALON Z ANEKSEM25,01 m²ŁAZIENKA4,07 m²KORYTARZ3,86 m²BALKON4,26 m²
Wymiary mieszkania 33 m², 83
Wirtualna makieta 3D mieszkania 33 m², 83
83
Plan piętra
Moja Oszmiańska - zdjęcie nr 0
Moja Oszmiańska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 33 m², 83
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,00 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,26 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę