Logo

Nowe mieszkanie, 45,54 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 18

771 220 zł

16 935 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 608 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Moja Oszmiańska

Warszawa, Targówek, ul. Oszmiańska

SALON Z ANEKSEM23,98 m²SYPIALNIA11,88 m²ŁAZIENKA4,56 m²KORYTARZ4,96 m²BALKON4,26 m²
Wymiary mieszkania 45.54 m², 18
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.54 m², 18
18
Plan piętra
Moja Oszmiańska - zdjęcie nr 0
Moja Oszmiańska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.54 m², 18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,54 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,26 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę