Logo

Nowe mieszkanie, 41,66 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 68

705 512 zł

16 935 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 301 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Moja Oszmiańska

Warszawa, Targówek, ul. Oszmiańska

SALON Z ANEKSEM22,38 m²SYPIALNIA11,34 m²ŁAZIENKA3,56 m²KORYTARZ4,31 m²OGRÓDEK17,42 m²OGRÓDEK11,05 m²
Wymiary mieszkania 41.66 m², 68
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.66 m², 68
68
Plan piętra
Moja Oszmiańska - zdjęcie nr 0
Moja Oszmiańska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.66 m², 68
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,66 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (17,42 m²), ogródek (11,05 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę