Logo

Nowe mieszkanie, 58,04 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 52

953 887 zł

16 435 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 463 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Moja Oszmiańska

Warszawa, Targówek, ul. Oszmiańska

SALON Z ANEKSEM19,61 m²SYPIALNIA14,92 m²SYPIALNIA10,49 m²ŁAZIENKA4,28 m²KORYTARZ8,66 m²BALKON4,26 m²
Wymiary mieszkania 58.04 m², 52
Wirtualna makieta 3D mieszkania 58.04 m², 52
52
Plan piętra
Moja Oszmiańska - zdjęcie nr 0
Moja Oszmiańska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 58.04 m², 52
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,04 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,26 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę