Logo

Nowe mieszkanie, 73,08 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B6-K1-4-38

851 322 zł

11 649 zł /m²

Rata 3 983 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

SALON Z ANEKSEM29,71 m²SYPIALNIA14,96 m²SYPIALNIA11,38 m²ŁAZIENKA5,29 m²WC1,90 m²KORYTARZ9,84 m²BALKON5,99 m²
Wymiary mieszkania 73.08 m², B6-K1-4-38
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 73.08 m², B6-K1-4-38
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,08 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,99 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę