Logo

Nowe mieszkanie, 56,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B6-K3-0-1

708 324 zł

12 649 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 314 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

SALON Z ANEKSEM23,69 m²SYPIALNIA10,74 m²SYPIALNIA8,91 m²ŁAZIENKA4,76 m²KORYTARZ7,90 m²TARAS4,51 m²OGRÓDEK69,91 m²
Wymiary mieszkania 56 m², B6-K3-0-1
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56 m², B6-K3-0-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,00 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Układ okien:

trójstronny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,51 m²), ogródek (69,91 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę