Logo

Nowe mieszkanie, 49,89 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr B7B-K1-5-54

645 567 zł

12 940 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 020 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

SALON Z ANEKSEM19,31 m²SYPIALNIA11,16 m²SYPIALNIA8,83 m²ŁAZIENKA4,93 m²KORYTARZ5,66 m²LOGGIA3,31 m²
Wymiary mieszkania 49.89 m², B7B-K1-5-54
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 49.89 m², B7B-K1-5-54
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,89 m²

Piętro:

5 piętro

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,31 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę