Logo

Nowe mieszkanie, 49,71 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr B7A-K1-7-80

648 372 zł

13 043 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 034 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

SALON Z ANEKSEM19,22 m²SYPIALNIA11,17 m²SYPIALNIA8,83 m²ŁAZIENKA4,66 m²KORYTARZ5,83 m²LOGGIA3,57 m²
Wymiary mieszkania 49.71 m², B7A-K1-7-80
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 49.71 m², B7A-K1-7-80
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,71 m²

Piętro:

7 piętro

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,57 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę