Logo

Nowe mieszkanie, 52,90 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 2.B.5.09

778 952,50 zł

14 725,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 645 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Bogucice, ul. Ludwika

3 pokoje, mieszkanie 52,90 m², piętro 5, oferta nr 2.B.5.09, Murapol Nowe Bogucice, Katowice, Bogucice, ul. Ludwika
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 0
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 1
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 2
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 3
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52.9 m², 2.B.5.09
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,90 m²

Piętro:

5 piętro

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę