Logo

Nowe mieszkanie, 38,71 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2.B.1.09

589 359,75 zł

15 225,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 757 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Bogucice, ul. Ludwika

2 pokoje, mieszkanie 38,71 m², piętro 1, oferta nr 2.B.1.09, Murapol Nowe Bogucice, Katowice, Bogucice, ul. Ludwika
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 0
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 1
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 2
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 3
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 38.71 m², 2.B.1.09
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,71 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę