Logo

Nowe mieszkanie, 51,77 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2.B.0.14

653 078,55 zł

12 615,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 056 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Bogucice, ul. Ludwika

3 pokoje, mieszkanie 51,77 m², parter, oferta nr 2.B.0.14, Murapol Nowe Bogucice, Katowice, Bogucice, ul. Ludwika
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 0
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 1
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 2
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 3
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.77 m², 2.B.0.14
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,77 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (26,00 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę