Logo

Nowe mieszkanie, 27,46 m², 1 pokój, parter, oferta nr 2.B.0.03

418 078,50 zł

15 225,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 956 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Bogucice, ul. Ludwika

1 pokój, mieszkanie 27,46 m², parter, oferta nr 2.B.0.03, Murapol Nowe Bogucice, Katowice, Bogucice, ul. Ludwika
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 0
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 1
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 2
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 3
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 27.46 m², 2.B.0.03
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,46 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (13,00 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę