Logo

Nowe mieszkanie, 51,33 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1.B.4.01

743 001,75 zł

14 475,00 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 476 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Bogucice, ul. Ludwika

2 pokoje, mieszkanie 51,33 m², piętro 4, oferta nr 1.B.4.01, Murapol Nowe Bogucice, Katowice, Bogucice, ul. Ludwika
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 0
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 1
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 2
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 3
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.33 m², 1.B.4.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,33 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę