Logo

Nowe mieszkanie, 53,60 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2.A.0.12

749 060,00 zł

13 975,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 505 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Bogucice, ul. Ludwika

3 pokoje, mieszkanie 53,60 m², parter, oferta nr 2.A.0.12, Murapol Nowe Bogucice, Katowice, Bogucice, ul. Ludwika
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 0
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 1
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 2
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 3
Murapol Nowe Bogucice - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 53.6 m², 2.A.0.12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,60 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (24,00 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę