Logo

Nowe mieszkanie, 63,53 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr A.07.L.45

1 733 035 zł

27 279 zł /m²

okazyjna cena
Rata 8 108 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ReVola

Warszawa, Wola, Młynów, ul. Karolkowa 53

3 pokoje, mieszkanie 63,53 m², piętro 7, oferta nr A.07.L.45, ReVola, Warszawa, Wola, Młynów, ul. Karolkowa 53
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,53 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,96 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,15 m²)

Termin oddania:

styczeń 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę