Logo

Nowe mieszkanie, 60,41 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr A.05.L.35

1 696 917 zł

28 090 zł /m²

okazyjna cena
Rata 7 939 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ReVola

Warszawa, Wola, Młynów, ul. Karolkowa 53

3 pokoje, mieszkanie 60,41 m², piętro 5, oferta nr A.05.L.35, ReVola, Warszawa, Wola, Młynów, ul. Karolkowa 53
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,41 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,04 m²)

Termin oddania:

styczeń 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę