+7
Nowe mieszkanie, 79,90 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr B.06.L.58
2 171 922 zł
27 183 zł /m²
okazyjna cena
Rata 10 162 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja ReVola
Warszawa, Wola, Młynów, ul. Karolkowa 53

Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
79,90 m²
Piętro:
6 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,74 m
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,12 m²)
Termin oddania:
styczeń 2028
Zapytaj o ofertę