Logo

Nowe mieszkanie, 44,36 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A.03.L.20

1 269 716 zł

28 623 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 941 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ReVola

Warszawa, Wola, Młynów, ul. Karolkowa 53

2 pokoje, mieszkanie 44,36 m², piętro 3, oferta nr A.03.L.20, ReVola, Warszawa, Wola, Młynów, ul. Karolkowa 53
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,36 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,27 m²)

Termin oddania:

styczeń 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę