+5
Nowe mieszkanie, 62,16 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.01.L.07
1 544 676 zł
24 850 zł /m²
okazyjna cena
Rata 7 227 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja ReVola
Warszawa, Wola, Młynów, ul. Karolkowa 53

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
62,16 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,74 m
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (3,59 m²)
Termin oddania:
styczeń 2028
Zapytaj o ofertę