Logo

Nowe mieszkanie, 71,51 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr 200

1 114 475 zł

15 585 zł /m²

Rata 5 214 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Czechów

Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3

3 pokoje, mieszkanie 71,51 m², piętro 10, oferta nr 200, Nowy Czechów, Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3
SALON Z ANEKSEM24,71 m²SYPIALNIA13,50 m²SYPIALNIA15,24 m²ŁAZIENKA4,68 m²WC1,45 m²KORYTARZ11,92 m²LOGGIA13,86 m²
Wymiary mieszkania 71.51 m², 200
Nowy Czechów - zdjęcie nr 0
Nowy Czechów - zdjęcie nr 1
Nowy Czechów - zdjęcie nr 2
Nowy Czechów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 71.51 m², 200
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,51 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (13,86 m²)

Termin oddania:

kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę