Logo

Nowe mieszkanie, 54,55 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B.2.17

605 505 zł

11 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 833 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja JA_SIELSKA etap V

Poznań, Podolany, ul. Jasielska

SALON Z ANEKSEM24,16 m²SYPIALNIA9,58 m²SYPIALNIA7,95 m²ŁAZIENKA4,14 m²KORYTARZ8,72 m²BALKON6,75 m²
Wymiary mieszkania 54.55 m², B.2.17
Wirtualna makieta 3D mieszkania 54.55 m², B.2.17
B.2.17
Plan piętra
JA_SIELSKA etap V - zdjęcie nr 0
JA_SIELSKA etap V - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 54.55 m², B.2.17
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,55 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,75 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę