Logo

Nowe mieszkanie, 56,75 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B.1.8

629 925 zł

11 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 947 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja JA_SIELSKA etap V

Poznań, Podolany, ul. Jasielska

SALON Z ANEKSEM25,29 m²SYPIALNIA10,01 m²SYPIALNIA8,30 m²ŁAZIENKA4,23 m²KORYTARZ8,92 m²OGRÓDEK64,41 m²
Wymiary mieszkania 56.75 m², B.1.8
Wirtualna makieta 3D mieszkania 56.75 m², B.1.8
B.1.8
Plan piętra
JA_SIELSKA etap V - zdjęcie nr 0
JA_SIELSKA etap V - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 56.75 m², B.1.8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,75 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,72 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (64,41 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę